Strona Główna > Andrea Bocelli wystąpił z synem na ślubie Kourtney Kardashian [WIDEO]

Andrea Bocelli wystąpił z synem na ślubie Kourtney Kardashian [WIDEO]

Włoski tenor wraz z synem byli jednymi z muzycznych gości na ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Zaśpiewali jedną z najpiękniejszych ballad wszech czasów!

Włoski tenor wraz z synem byli jednymi z muzycznych gości na ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Zaśpiewali jedną z najpiękniejszych ballad wszech czasów!

O ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera od kilku dni huczy cały Internet. Nic dziwnego, jak przystało na hollywoodzkie standardy, było to wesele nie z tej bajki! Niewątpliwie jedną z wiśienek na torcie był występ włoskiego tenora Andrei Bocellego z synem Matteo. Wykonali jedną z najpiękniejszych ballad wszech czasów „Can't Help Falling In Love”, którą stworzył sam Elvis Presley. Fragment ich występu możecie zobaczyć poniżej.

Przypominamy, że

Popularność Andrei Bocellego w Polsce i na całym świecie nie słabnie! Artysta wymieniany jest w jednym szeregu z największymi gwiazdami muzyki, bez podziału na style i gatunki. Jego utworami zachwycają się fani, którzy jednocześnie słuchają bardzo różnorodnych wokalistów i zespołów. To sprawia, że na koncertach obok siebie siedzą ludzie właściwie o wszystkich poziomach wykształcenia, odmiennych zawodach i w każdym wieku. Takie jednoczenie się w muzyce to wielki dar, a Andrea Bocelli jest chyba jedynym artystą, który posiadł jego tajemnicę. Jednocześnie włoski tenor stał się już uznaną w świecie marką i synonimem najlepiej sprzedających się koncertów, legendą za życia, nie mniejszą niż najsłynniejsze gwiazdy rocka i popu. Popularnością już dawno przewyższył Trzech Tenorów: Luciano Pavarottiego, Placido Domingo, Jose Carrerasa, do których był porównywany w początkowych latach kariery. Obecnie nie ma drugiego artysty łączącego muzykę operową i rozrywkową, który choć w połowie mógł dorównać sławą Bocellemu. W duecie z włoskim tenorem występują największe współczesne gwiazdy popu, m.in. Celine Dion, Ed Sheeran, Dua Lipa czy Jennifer Lopez.

Andrea Bocelli podczas swoich koncertów na całym świecie występuje z gośćmi specjalnymi, wśród których są m.in. śpiewaczki operowe i popowe, uznani instrumentaliści solowi, a także jego syn Matteo oraz córka Virginia. Na scenie towarzyszy im orkiestra symfoniczna. W Warszawie oraz Chorzowie tenor również wystąpi z zaproszonymi przez siebie artystami. Organizatorem koncertów jest agencja Prestige MJM.