Strona Główna > Anita Lipnicka i Leepeck w emocjonalnym utworze “Do utraty tchu”

Anita Lipnicka i Leepeck w emocjonalnym utworze „Do utraty tchu”

Artystka podzieliła się z fanami nowym utworem, który nagrała w duecie z Leepeck.

Artystka podzieliła się z fanami nowym utworem, który nagrała w duecie z Leepeck.

„Do utraty tchu” to rozmowa kochanków – najbliższych sobie ludzi, którzy czują, że już nic ich nie łączy. A gdyby tak zacząć jeszcze raz? Wrócić do tego co było kiedyś i biec razem do utraty tchu? O tym śpiewają w najnowszym singlu Leepeck z Anitą Lipnicką. Możecie o posłuchać ponizęj.

Utwór to liryczna i romantyczna a zarazem taneczna historia opowiedziana melodią. Przywodzi na myśl przeboje lat 80. z domieszką sixtisowych przytulańców. Gdy zamkniemy oczy możemy poczuć, że jest ciepło i magicznie jak w czerwcową noc pod gwieździstym niebem.

Leepeck (Piotr Lipka) – jest kompozytorem, autorem tekstów i wokalistą. Pierwsze sukcesy na rynku muzycznym odniósł z zespołem Bohema (w 2007 roku, zespół otrzymał nagrodę Superjedynki w kategorii „Płyta Rock”). W 2017 roku nagrał pierwszy solowy album „Borderline”, który zebrał bardzo przychylne recenzje.

Leepeck, brał udział w wielu znaczących wydarzeniach muzycznych: m.in. XLIV Festiwal w Opolu, Opole Songwriters Festival czy XII Przystanku Woodstock.