Artur Gadowski we wzruszającym duecie z córką. Zaśpiewali przebój "Nadzieja" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Artur Gadowski we wzruszającym duecie z córką. Zaśpiewali przebój “Nadzieja”

Artur Gadowski we wzruszającym duecie z córką. Zaśpiewali przebój „Nadzieja”

Do tego wyjątkowego duetu doszło, podczas koncertu Fundacji Polsat z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na scenie.

Do tego wyjątkowego duetu doszło, podczas koncertu Fundacji Polsat z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na scenie.

Koncert „Fundacja Polsat – Jesteśmy dla Dzieci” uświetniły wyjątkowe sceniczne debiuty wybitnych artystów z najbliższymi. Na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi Michała Wiśniewskiego, Danzela i Artura Gadowskiego z córkami, Roberta Gawlińskiego i Justynę Steczkowską z synami oraz Grzegorza i Patrycję Markowskich. W roli prowadzących wystąpili Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Robert Janowski.

Artur Gadowski zaśpiewał ze swoją córką Zuzanną wielki przebój zespołu IRA „Nadzieja”. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Zuzanna również kocha muzykę.Mało, kto wie, że córka Artura Gadowskiego jest multiinstrumentalistką – gra na skrzypcach, fortepianie, ukulele i gitarze.

Grupa Ira powstała w 1987 roku w Radomiu, założył ją gitarzysta Kuba Płucisz, jednak jej najbardziej rozpoznawalnym członkiem w zasadzie od samego początku był wokalista, Artur Gadowski. Zespół zaczynał od grania dość łagodnej, melodyjnej odmiany metalu, z czasem – kiedy zyskiwał coraz większą popularność – przesuwał się coraz bardziej w stronę delikatniejszych brzmień i bardziej popowego charakteru swoich piosenek.