"Joker": Powstanie druga część filmu z Joaquinem Phoenixem! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Joker”: Powstanie druga część filmu z Joaquinem Phoenixem!

„Joker”: Powstanie druga część filmu z Joaquinem Phoenixem!

To już oficjalne powstanie „Joker 2”! Reżyser Todd Phillips zdradził pierwsze szczegóły produkcji. Jak będzie brzmiał tytuł filmu?

To już oficjalne powstanie „Joker 2”! Reżyser Todd Phillips zdradził pierwsze szczegóły produkcji. Jak będzie brzmiał tytuł filmu?

Reżyser Todd Phillips opublikował na Instagramie pierwsze potwierdzenie, że kontynuacja „Jokera” z 2019 r. posuwa się do przodu we wtorek – w tym okładka scenariusza, napisana przez Phillipsa i Scotta Silvera, jego współpracownika przy pierwszym filmie, z intrygującym tytułem „Joker: Folie à Deux”.Francuski podtytułto odniesieniedo medycznego terminu, który oznacza paranoję udzieloną. Stan, w którym osoba związana z chorym bagatelizuje jego paranoiczne myśli.

W tym samym poście Phillips umieścił zdjęcie gwiazdy Joaquina Phoenixa czytającego scenariusz.

Tytuł filmu może to odnosić się do tego, jak nikczemność Arthura jest szeroko akceptowana przez Gotham City w pierwszym filmie, ale może również sugerować, że kontynuacja Phillipsa przyniesie jego własną interpretację głównego (i tak naprawdę jedynego) partnera w życiu, zbrodni i szaleństwie Jokera, czyli,Harley Quinn — którą grała w adaptacjach DC Margot Robbie.

Przypomnijmy, że „Joker” zdobył 12 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera dla Phillipsa i najlepiej zaadaptowanego scenariusza dla Phillipsa i Silvera. Phoenix zdobył Oscara dla najlepszego aktora, a Hildur Guðnadóttir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową!