Strona Główna > Wiemy, kto zagra Madonnę w filmie biograficznym

Wiemy, kto zagra Madonnę w filmie biograficznym

Sama królowa popu wskazała tę aktorkę. Uważa, że nikt lepiej nie odnajdzie się w tej roli! Sprawdźcie szczegóły!

Sama królowa popu wskazała tę aktorkę. Uważa, że nikt lepiej nie odnajdzie się w tej roli! Sprawdźcie szczegóły!

Warto zaznaczyć, że Madonna zamierza sama wyreżyserować swoją filmową biografię! Kogo zobaczymy w głównej roli? Wszystko wskazuje na to, że będzie toJulia Garner, aktorka znana doskonale z seriali „Ozark” i „Gdzie jest Anna?”. Według informacji, jakie uzyskał porta Variety trwają już ostatnie rozmowy i wkrótce zostaną podpisane umowy!

Film Universal Pictures i będzie podążać za początkami często kontrowersyjnej artystki i królowej nieustannych odkryć. Przewodnicząca Universal Filmed Entertainment Group, Donna Langley, wygrała scenariusz w walce przetargowej z wieloma studiami, a Amy Pascal jest zaangażowana jako producentka.

Harmonogram produkcji i obsada są nadal nieznane. Aktorzy rywalizujący o tę rolę to między innymi zgłoszona wcześniej Florence Pugh, gwiazda „Euforia” Alexa Demie i Odessa Young. Piosenkkarki, w tym Bebe Rexha i Sky Ferreira, również brały udział w castingach. Proces przesłuchań był podobno wyczerpujący, ponieważ pełna muzyki produkcja wymaga wykwalifikowanej piosenkarki i tancerki.