Strona Główna > “Joker 2”: Lady Gaga zagra u boku Joaquina Phoenixa? Mało tego, ma to być musical!

„Joker 2”: Lady Gaga zagra u boku Joaquina Phoenixa? Mało tego, ma to być musical!

Dociera do nas coraz więcej informacji o drugiej odsłonie filmu „Joker” z Joaquinem Phoenixem. Sprawdźcie, jaką rolę może zagrać Lady Gaga!

Dociera do nas coraz więcej informacji o drugiej odsłonie filmu „Joker” z Joaquinem Phoenixem. Sprawdźcie, jaką rolę może zagrać Lady Gaga!

Lady Gaga jestw trakcie wczesnych negocjacji, aby dołączyć do produkcji”

Przypominamy, że Lady Gaga współpracowała już z Toddem Phillipsem, który był jednym z producentów filmu „Narodziny Gwiazdy”! Aktorka za swoją rolę zdobyła Oscara w kategorii „najlepsza aktorka pierwszoplanowa”.

Spekulacje, że Harley Quinn pojawi się w filmie, po raz pierwszy wypłynęły na powierzchnię po tym, jak Phillips opublikował okładkę scenariusza na Instagramie 7 czerwca. Podtytuł „Folie à Deux”.Francuski podtytuł to odniesienie do medycznego terminu, który oznacza paranoję udzieloną. Stan, w którym osoba związana z chorym bagatelizuje jego paranoiczne myśli. Mowa oczywiście o jedynej partnerce Jokera, czyliHarley Quinn.

„Joker” zdobył 12 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera dla Phillipsa i najlepiej zaadaptowanego scenariusza dla Phillipsa i Silvera. Phoenix zdobył Oscara dla najlepszego aktora, a Hildur Guðnadóttir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową!

Polecamy również: