"Mam talent": Sara James oczarowała Simona Cowella i swoim występem sprawiła, że wcisnął złoty przycisk! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Mam talent”: Sara James oczarowała Simona Cowella i swoim występem sprawiła, że wcisnął złoty przycisk!

„Mam talent”: Sara James oczarowała Simona Cowella i swoim występem sprawiła, że wcisnął złoty przycisk!

Sara James zwyciężczyni „The Voice Kids”, postanowiła spróbować swoich sił w amerykańskim talent show „America’s Got Talent”. Zobaczcie, jak na jej występ zareagował Simon Cowell. 13-letnia Sara Egwu James wygrała4. edycję „The Voice Kids”. Dziewczynka była w drużynie Tomsona i Barona. Do tej pory mogliśmy usłyszeć już kilka jej solowych singli, które zostały bardzo dobrze […]

Sara James zwyciężczyni „The Voice Kids”, postanowiła spróbować swoich sił w amerykańskim talent show „America’s Got Talent”. Zobaczcie, jak na jej występ zareagował Simon Cowell.

13-letnia Sara Egwu James wygrała4. edycję „The Voice Kids”. Dziewczynka była w drużynie Tomsona i Barona. Do tej pory mogliśmy usłyszeć już kilka jej solowych singli, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez polską publiczność. Sara postanowiła jednak, że ze swoim wielkim głosem chce podbić cały świat. Pierwszym krokiem do tego na pewno był udział w castingu do programu „America’s Got Talent”.

Występ Sary mogliśmy zobaczyć w ostatnim odcinku talent show. Wykonała utwór„Lovely” z repertuaru Billie Eilish. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jej talentu.Mało tego Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, który zagwarantował jej występ w półfinałach na żywo! Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

– powiedział Simon Cowell, równocześnie wciskając złoty przycisk!

Główną nagrodą w „America’s Got Talent” jest milion dolarów!