"Paddington 3": Powstanie kolejna część filmu o uroczym misiu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Paddington 3”: Powstanie kolejna część filmu o uroczym misiu

„Paddington 3”: Powstanie kolejna część filmu o uroczym misiu

Poznaliśmy pierwsze szczegóły trzeciej już odsłony przygód misia Paddingtona. Z jakimi problemami będzie musiał zmierzyć się tym razem? Bez wątpienia Paddington wciąż nie może uwierzyć, że kilka dni temu pił herbatkę zkrólową Elżbietą II, ale nie ma czasu na odpoczynek dla Misia Paddingtona. Sympatycznybohater ma zagrać główną rolę w „Padingtonw Peru”, trzeciej części przebojowej serii! […]

Poznaliśmy pierwsze szczegóły trzeciej już odsłony przygód misia Paddingtona. Z jakimi problemami będzie musiał zmierzyć się tym razem?

Bez wątpienia Paddington wciąż nie może uwierzyć, że kilka dni temu pił herbatkę zkrólową Elżbietą II, ale nie ma czasu na odpoczynek dla Misia Paddingtona. Sympatycznybohater ma zagrać główną rolę w „Padingtonw Peru”, trzeciej części przebojowej serii!

Reżyserem filmu będzie Dougal Wilson, który jako reżyser zadebiutuje w filmie fabularnym. Wcześniej realizował reklamy dla takich marek, jak Apple, Ikea i BBC, a także coroczną reklamę bożonarodzeniową Johna Lewisa.

– powiedział Wilson.

Zdjęcia mają się rozpocząć w 2023 roku. Film będzie kręcony w Londynie i Peru.

Na początku tego miesiąca Paddington zachwycił ludzi na całym świecie, gdy brał udział w skeczu u boku królowej Elżbiety II z okazji jej platynowego jubileuszu. W 2-minutowym klipie, który został nakręcony w zamku Windsor, widać, jak pije herbatę z Królową, świetnie się przy tym bawiąc!