Michał Szpak prezentuje "biblijny" teledysk do nowego singla "24na7" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Szpak prezentuje „biblijny” teledysk do nowego singla „24na7”

Michał Szpak prezentuje „biblijny” teledysk do nowego singla „24na7”

Utwór zapowiada nowy album Michała, który ukaże się jeszcze w tym roku. Utwór „24/7” jest kolejnym przedsmakiem, tego co na nim usłyszymy!

Utwór zapowiada nowy album Michała, który ukaże się jeszcze w tym roku. Utwór „24/7” jest kolejnym przedsmakiem, tego co na nim usłyszymy!

Michał Szpak od dawna zapowiadał swój mocny powrót po bardzo długim czasie nieobecności.Ostatnie single „Hiob” i „Halo Wodospad” są na to dowodem. Kilka godzin temu do sieci trafił artystyczny teledysk do nowego utworu „24/7”. Michał zdradził, że przy jego tworzeniu zainspirował go biblijny„List do Koryntian”.

Michał Szpak zadebiutował pod koniec 2021 roku na wielkim ekranie. Zaśpiewał w filmie „To musi być miłość” wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak, mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka. Artysta zaśpiewał jedną ze swoich ballad „Po Niebo”.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.