Christina Aguilera i Ozuna w nowym teledysku do utworu "Santo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Christina Aguilera i Ozuna w nowym teledysku do utworu „Santo”

Christina Aguilera i Ozuna w nowym teledysku do utworu „Santo”

Utwór promuje ostatni album artystki „Aguilera”, który ukazał się 31 maja 2022 roku. Christina powraca na nim do swoich woje latynoskich korzeni.

Utwór promuje ostatni album artystki „Aguilera”, który ukazał się 31 maja 2022 roku. Christina powraca na nim do swoich woje latynoskich korzeni.

Tytuł albumu „AGUILERA” jest bezpośrednim sposobem uhonorowania jej latynoskich korzeni i dziedzictwa, które są źródłem dumy i inspiracji dla jej nowej muzyki. Nowy projekt, wyprodukowany przez uznanych kompozytorów i producentów Rafę Arcaute i Federico Vindvera, obejmuje znakomitą współpracę z międzynarodowymi artystami, takimi jak Tini, Ozuna, Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso. „AGUILERA” łączy różne latynoskie gatunki muzyczne, nie tracąc esencji, która uczyniła Christinę jedną z najważniejszych i najbardziej cenionych artystek jej pokolenia.

Zobacz teledysk:

„AGUILERA” zawiera wszystkie piosenki, które składają się na jej EP-ki w języku hiszpańskim, a także nową wersję spektakularnej „Cuando Me Dé La Gana” z meksykańskim piosenkarzem Christianem Nodalem.

Na przełomie wieków Christina Aguilera była jedną z najgorętszych młodych gwiazd muzyki pop. Niemal natychmiast po wydaniu swojego debiutanckiego albumu w 1999 roku, Aguilera zabrała się do pracy nad „Mi Reflejo”, jej drugim albumem i pierwszym hiszpańskojęzycznym projektem. W tym czasie przemysł muzyczny był w trakcie pierwszego „łacińskiego boomu”, w którym gwiazdy, takie jak Shakira, Jennifer Lopez i Ricky Martin, zrobiły furorę na rynku muzycznym. Bardzo szybko dołączyła do nich Aguilera.