Słynny wiolonczelista Hauser w przeboju "Livin' la Vida Loca" Ricky'ego Martina » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Słynny wiolonczelista Hauser w przeboju „Livin’ la Vida Loca” Ricky’ego Martina

Słynny wiolonczelista Hauser w przeboju „Livin’ la Vida Loca” Ricky’ego Martina

HAUSER dzieli się swą pierwszą odsłoną przyszłego solowego projektu, urzekającą wersją klasycznego latynoskiego przeboju Ricky Martina „Livin’ la Vida Loca”.

HAUSER dzieli się swą pierwszą odsłoną przyszłego solowego projektu, urzekającą wersją klasycznego latynoskiego przeboju Ricky Martina „Livin’ la Vida Loca”.

Od pierwszego uderzenia zestawu perkusyjnego w żywym rytmie tanecznym i ciepłym brzmieniem sekcji dętej zespołu tanecznego HAUSER zajmuje centralne miejsce na wiolonczeli ze swoim rewelacyjnym charakterystycznym dźwiękiem. Słuchacze zostają porwani w wir romansu i przygody, znak rozpoznawczy HAUSERA, który uczynił go międzynarodową gwiazdą. Artysta z łatwością przemierza od gatunku do gatunku, jednocząc fanów w każdym wieku i z różnych środowisk.

– powiedział HAUSER.

W tym roku HAUSER ponownie podpisał kontrakt z Sony Music Masterworks, przenosząc swoją solową karierę na nowe wyżyny. Wraz z pojawieniem się nowego, wielogatunkowego albumu na horyzoncie, HAUSER nadal wykorzystuje swoją charyzmę i muzyczne stylizacje, aby stworzyć niezrównane kreacje dla fanów na całym świecie. Świeżo po swojej pożegnalnej trasie koncertowej dla 2CELLOS, HAUSER rozpoczyna sezon letni od globalnej ekstrawagancji imprez tanecznych z „Livin’ la Vida Loca” i przygotowuje publiczność dla nowych doznań. Dzięki „Livin’ la Vida Loca”, niedawno wprowadzonemu do National Recording Registry ze względu na jego duży wpływ na kulturę, HAUSER świętuje jeden z najbardziej znanych światowych hitów ostatnich 25 lat.