Strona Główna > Film o Magdzie Gessler coraz bliżej. Znamy szczegóły!

Film o Magdzie Gessler coraz bliżej. Znamy szczegóły!

Prace nad filmem o Magdzie Gessler nabrały tempa. W związku z tym możemy poznać więcej szczegółów na temat produkcji. Co planuje słynna restauratorka? Przeczytajcie artykuł! Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbardziej kolorowych oraz charyzmatycznych postaci polskiej telewizji. Jej barwna osobowość w końcu doczekała się własnego filmu, który będzie ekranizacją jej biografii „Magda”. Co […]

Prace nad filmem o Magdzie Gessler nabrały tempa. W związku z tym możemy poznać więcej szczegółów na temat produkcji. Co planuje słynna restauratorka? Przeczytajcie artykuł!

Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbardziej kolorowych oraz charyzmatycznych postaci polskiej telewizji. Jej barwna osobowość w końcu doczekała się własnego filmu, który będzie ekranizacją jej biografii „Magda”.

Co wiemy o produkcji?

Scenariusz będzie oparty na jej osobistych doświadczeniach, które są opisane w książce. Tym razem gwiazda wcieli się w zupełnie nową rolę. Jako jedna z reżyserek będzie decydowała i kierowała tym, co wydarzy się w filmie. Według Magdy Gessler to będzie tragikomedia o niej samej, bo takie właśnie było jej życie: raz pełne blasków, a raz pełne cieni. Produkcja ma być furtką dla nowych, nieznanych aktorów oraz aktorek, które być może dzięki niej będą miały szansę zaistnieć w polskim przemyśle filmowym. Czy tak będzie? Czas pokaże. 

Magda Gessler – restauratorka, która od dwunastu lat jest gospodynią znanego programu telewizyjnego „Kuchenne rewolucje”, bijącego rekordy popularności. Nie bez powodu nazywana kreatorką smaku i stylu. Jej restauracje są ważnymi miejscami na kulinarnej mapie Polski, które są chętnie odwiedzane przez gości. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.