Hulk Hogan zabrał się za pisanie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hulk Hogan zabrał się za pisanie

Hulk Hogan zabrał się za pisanie

Głośny rozwód z żoną, wypadek syna zakończony pobytem w więzieniu i problemy ze zdrowiem. Czy legenda wrestlingu ma coś jeszcze do powiedzenia?

Głośny rozwód z żoną, wypadek syna zakończony pobytem w więzieniu i problemy ze zdrowiem. Czy legenda wrestlingu ma coś jeszcze do powiedzenia?

Obecnie Hulka Hogana można bardziej kojarzyć z programem VH1 „Hogan knows best” , który pokazywał codzienne życie wrestlera i jego rodziny – żony Lindy, córki Brooke i syna Nicka. W telewizji wszystko wyglądało pięknie. W rzeczywistości sielski obrazek rodziny zaczął lec w gruzach.

W sierpniu 2007 roku17-letni wówczas Nick Hogan spowodował wypadek, w wyniku którego jego kolega uległ poważnym obrażeniom mózgu i obecnie nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Chłopak trafił za kratki. Na to nałożyły się problemy z żoną (książce opisana jest jej walka z nałogiem alkoholowym). To wszystko miało doprowadzić Hogana do próby samobójczej w zimie 2007 roku, przerwanej przez telefon córki Mohammeda Alego, która zadzwoniła, by sprawdzić, jak Hulk się czuje.

Książka „My Live Outside The Ring” opisuje również dzieciństwo chłopaka z Florydy i jego drogę do 12 tytułów mistrza świata w wrestlingu. W biografii nie zabraknie wniosków o negatywnym wpływie programu telewizyjnego na rozpad jego rodziny. Hogan zdradził też, że w czasach swojej świetności nie stronił od kokainy i sterydów, i innych używek.

Coś dla fanów biografii i oczywiście Hulka Hogana. Książka trafiła w USA do sprzedaży 27 października.