Fani Depeche Mode szykują niespodzianki na lutowe koncerty » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Fani Depeche Mode szykują niespodzianki na lutowe koncerty

Fani Depeche Mode szykują niespodzianki na lutowe koncerty

Jeśli wybieracie się na któryś z dwóch koncertów, to koniecznie się dołączcie.

Jeśli wybieracie się na któryś z dwóch koncertów, to koniecznie się dołączcie.

W związku ze zbliżającymi się dwoma koncertami legendarnej grupy Depeche Mode w Łodzi (10 i 11.02. br.) polscy fani planują przeprowadzić specjalnie przygotowane na tę okazję akcję podczas występów zespołu. Będą to pierwsze koncerty, promujące najnowszą płytę Brytyjczyków – „Sounds of the Universe”.

Grupa miała wystąpić w Warszawie w maju ubiegłego roku, jednak ze względu na chorobę frontmana – Dave’a Gahana (wykryto u niego nowotwór) – część trasy „Tour of the Universe” została odwołana.

Po ponad półrocznym oczekiwaniu na swoich idoli, polscy fani chcą podziękować zespołowi za przybycie, przygotowując specjalne akcje na oba dni koncertów.

Rozgwieżdżona hala

10 lutego przez cały utwór „Home”, a dzień później podczas „Stripped”, wszyscy zapalają ekrany komórek i zapalniczki. Dzięki temu w półmroku hala się spektakularnie rozświetli.

„Enjoy the Silence” na 15000 gardeł

Tradycją jest, że publiczność śpiewa wraz z Depeche Mode refren tego kultowego numeru. Pokażmy na co stać polskich fanów i zaśpiewajmy CAŁY utwór od A do Z ile sił w płucach! Hala rozbrzmi, a zespół usłyszy chóralny śpiew kilkunastu tysięcy fanów!

Setki balonów na „Policy of Truth”

Na wielkim ekranie będą widoczne kolorowe piłeczki. Weźmy ze sobą maksymalną możliwą ilość kolorowych balonów, rozdajmy fanom wkoło, nadmuchajmy i podrzucajmy przez cały utwór. Im więcej, tym lepiej i wyraźniejszy efekt! Akcja ta pojawiła się już podczas letniej części trasy i na stałe zagościła w „programie” koncertu. Fani z całego świata przynoszą balony na każdy koncert i wspólnie z zespołem bawią się podczas wykonywanej piosenki.

Łódzka Atlas Arena a capella!

W przerwie technicznej przed pierwszym bisem (po utworze „Never Let Me Down Again”), będzie minutowa przerwa. Sygnałem dla publiczności jest moment, kiedy ekipa zaczyna zmieniać mikrofony. Zamiast standardowego skandowania „Depeche Mode”, śpiewamy dwa wersy utworów, które po raz pierwszy były grane na żywo na trasie i zostały usunięte z setlisty. W środę – „Master and Servant” („Let’s play, master and servant, come on, master and servant”), w czwartek – „Strangelove” („Strangelove, strange highs and strange lows, strangelove, that’s how my love goes”). Rozpoczynają fani na płycie pod sceną, reszta dołącza!

Więcej informacji na temat akcji oraz fragmenty wspomnianych utworów, znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie – akcja.dmuniverse.pl

mat. prasowe