Walentynki w Złotych Przebojach! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Walentynki w Złotych Przebojach!

Walentynki w Złotych Przebojach!

Zaczynamy już dzisiaj!

Zaczynamy już dzisiaj!

Wiemy, że Walentynki wypadają w tym tygodniu w niedzielę, więc my postanowiliśmy zacząć już w piątek i to od samego rana!

– W Złotych Przebojach na Dzień Dobry „Końskie zaloty ” – stawiamy na śmiech i zabawę, więc wstańcie z nami!

– Asia Kruk już po 10 podpowie o panom, co robić, by w Walentynki nie zaliczyć wpadki , a wybranka ich serca była zadowolona.

– U Jarka Budnika będziecie mieli szansę zdobyć zestawy filmów na DVD. Jak? Wystarczy zamówić życzenia dla ukochanej osoby i jeśli ona zgadnie, że to od ciebie, dostajecie filmy. Oczywiście przewidziane są też nagrody pocieszenia w postaci naszych składanek „Złote Przeboje na Dzień Dobry”

– Piotr Sworakowski w trakcie Listy Radia Złote Przeboje będzie miał dla Was bilety na wyjątkowy walentynkowy koncert „Walentynki z The Beatles” w Sali Kongresowej.

Oczywiście nie zabraknie niespodzianek, nagród i dużej dawki dobrego humoru!

Sobota to czas dla Was. Dzwońcie, piszcie i opowiadajcie nam o swoich walentynkowych przygodach, wpadkach i uniesieniach . Może próbowaliście się oświadczać w Dzień Zakochanych, a może zdarzyło się Wam coś, o czym chcecie zapomnieć? Będziemy mieli dla Was nasze płyty ”

A już niedzielę wyjątkowa okazja do… ZARĘCZENIA SIĘ na antenie Radia Złote Przeboje. Nosisz się z zamiarem poproszenia ukochanej o rękę? Słuchaj nas, a może w Twoje ręce (a dokładnie ręce przyszłej narzeczonej) trafi pierścionek z brylantem firmy Diamor!

Jeśli chiałbyś/-ałabyś oświadczyć się na antenie napisz na adres kontakt@zloteprzeboje.pl. W tytule wpisz „Zaręczyny”, a w treści coś o sobie i swojej ukochanej/swoim ukochanym (jacy są, dlaczego myślisz o zaręczynach, dlaczego akurat tę osobę wybrałeś/-aś).