Weronika Rosati pisze o filmowych boginiach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weronika Rosati pisze o filmowych boginiach

Weronika Rosati pisze o filmowych boginiach

Weronika Rosati zadebiutuje w serwisie Stopklatka w roli dziennikarki. Aktorka i producentka na łamach portalu internetowego będzie przedstawiać swoje filmowe boginie.

Weronika Rosati zadebiutuje w serwisie Stopklatka w roli dziennikarki. Aktorka i producentka na łamach portalu internetowego będzie przedstawiać swoje filmowe boginie.

Efektem redakcyjnej współpracy z Rosati będzie cykl artykułów, w których autorka opowie o swoich fascynacjach ikonami kina. Zapowiedź comiesięcznego cyklu pojawiła się właśnie na stronie Stopklatka.pl.

– Joan Crawford , Jean Harlow , Vivien Leigh , Faye Dunaway i wiele innych ikon kina. To moje filmowe boginie. Dlaczego będę o nich pisać? Po prostu nie chcę, żeby zostały zapomniane – zachęca Weronika Rosati. – Może uda mi się sprawić, by czytelnicy Stopklatki byli ich ciekawi, by dowiedzieli się jak wspaniałymi były aktorkami. Prawdziwymi gwiazdami.

Z tekstów dowiemy się, czego o aktorstwie nauczyła się Weronika od gwiazd kina, jak i poznamy plotki i fakty z ich życia osobistego, które ukształtowały je jako aktorki.

Bohaterką pierwszej odsłony jest Jean Harlow .

– To było cholernie trudne zadanie, znaleźć prawdziwe, sprawdzone informacje czy wiarygodne wywiady, artykuły – tak zaczyna tekst debiutująca w Stopklatce dziennikarka. – Te które są, w większości pozostają zdawkowe, powierzchowne, wręcz nijakie. Ci, którzy znali osobiście Harlow, twierdzą, że swoje osobiste przemyślenia zatrzymywała dla siebie, była osobą zawzięcie chroniącą własną prywatność.

W przyszłym roku premiery doczeka się film „Largo Winch 2 „, w którym Weronika Rosati zagrała jedną z głównych ról kobiecych u boku Sharon Stone .

źródło:megafon.pl