Jessica Simpson nie sprzedała ceny piękna » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jessica Simpson nie sprzedała ceny piękna

Jessica Simpson nie sprzedała ceny piękna

Nowy show Jessiki Simpson – „The Price of Beauty” – ma tak słabe wyniki, że producenci planują zmienić koncepcję programu.

Nowy show Jessiki Simpson – „The Price of Beauty” – ma tak słabe wyniki, że producenci planują zmienić koncepcję programu.

W pierwszym sezonie aktorka podróżuje po świecie, aby przybliżyć wzorce piękna w różnych krajach całego globu. Oglądalność tej serii wahała się w okolicach miliona odbiorców , w związku z czym telewizja VH1 postanowiła, że w drugim sezonie artystka będzie musiała zakasać rękawy i wziąć się – dosłownie – do roboty. Gwiazda będzie mniej rozmawiać z ludźmi, zamiast tego będzie sama zajmowała się podkreślaniem ich piękna poprzez dobieranie makijażu , stroju i innych rzeczy.

– Zostajemy z Jessicą i jesteśmy mocno zaangażowani w ten projekt – wyjaśnił rzecznik VH1. – Nie będziemy zaburzać jej wyjątkowego obrazu i wszystko pokażemy z jej punktu widzenia. Więcej szczegółów ogłosimy już wkrótce.

Drugi sezon „The Price of Beauty ” będzie emitowany w USA w 2011 r oku.

Na dużym ekranie ostatnio można było podziwiać Jessicę Simpson w komedii „Major Movie Star ” z 2008 roku. W tym samym roku ukazał się również ostatni album artystki, „Do You Know?”.

źródło:megafon.pl