Nowy singiel Afromental - podoba Wam się? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nowy singiel Afromental – podoba Wam się?

Nowy singiel Afromental – podoba Wam się?

Dzisiaj (1 lipca) oficjalna premiera singla „Rock&Rollin`Love”. Posłuchajcie czym tym razem zaskakują chłopaki z Afromental!

Dzisiaj (1 lipca) oficjalna premiera singla „Rock&Rollin`Love”. Posłuchajcie czym tym razem zaskakują chłopaki z Afromental!

Odważna, mocna i niezwykle energetyczna piosenka „Rock&Rollin’Love” , która swoją premierę ma właśnie dzisiaj to najnowsza propozycja grupy na nadchodzące wakacje!

Jeszcze niedawno Afromental zapowiadał, że zaczyna pracę nad nową płytą. Nikt nie spodziewał się jednak, że przy tak dużej ilości koncertów, pierwsze efekty pracy w studiu będzie można usłyszeć już teraz. Piosenka „Rock&Rollin’Love” jest najlepszym dowodem na to, że nagrody, koncerty i fani, tylko napędzają zespół do dalszej niezwykle kreatywnej pracy.

Najnowsza piosenka Afromental to bardzo świeży przekaz młodości i energii całego „Afroskładu”. Słychać tu świetną współpracę całego bandu. Słowa napisał Łozo i Tomson, muzykę: Baron i Afromental. Całość została zgrana w jednym z najlepszych studiów nagraniowych w Polsce: Sound and More.

Piosenkę można odsłuchać na stronie www.afromental.com oraz na profilu zespołu na www.myspace.com/afromentalz .

info: materiały prasowe