Strona Główna > Zawód miłosny odmienił Jennifer Lopez

Zawód miłosny odmienił Jennifer Lopez

Jennifer Lopez przyznała, że rozstanie z Benem Affleckiem „zupełnie ją odmieniło”.

Jennifer Lopez przyznała, że rozstanie z Benem Affleckiem „zupełnie ją odmieniło”.

Artystka, obecnie szczęśliwa żona Marca Anthony’ego , rozstała się z Affleckiem w 2003 roku, tuż przed planowanym ślubem.

– Wcześniej nigdy tak bardzo nie cierpiałam – tłumaczy Lopez . – Miałam tyle nadziei i marzeń związanych z Benem. To był pierwszy raz, gdy moje serce tak mocno krwawiło, i nie było mi łatwo. Rozstanie z Benem zupełnie mnie odmieniło. Gdy przeżywasz tak ogromny zawód miłosny na oczach całego świata, później nie możesz już być tą samą osobą.

Gwiazda opowiedziała też o swoim związku z Seanem Combsem , czyli Diddym , z którym spotykała się jeszcze przed Affleckiem.

– Sean wyznał mi miłość właściwie już na samym początku – wspomina Lopez. – Wszystko toczyło się bardzo szybko, była między nami chemia, zakochaliśmy się i staliśmy się sobie bardzo bliscy, ale zawsze czułam, że to się kiedyś skończy. I rzeczywiście. Zaczęliśmy od czystego, niewinnego uczucia, a potem zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie, wręcz paskudnie.

Filmowy dorobek Jennifer Lopez zamyka rola w komedii „Plan B „. Gwiazda pracuje obecnie nad nowym albumem, następcą krążka „Brave” z października 2007 roku.

źródło:megafon.pl