Muzyczne bonusy z "Incepcji" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Muzyczne bonusy z „Incepcji”

Muzyczne bonusy z „Incepcji”

Po spektakularnym sukcesie filmu „Incepcja”, postanowiono opublikować dwa dodatkowe nagrania pochodzące ze ścieżki dźwiękowej.

Po spektakularnym sukcesie filmu „Incepcja”, postanowiono opublikować dwa dodatkowe nagrania pochodzące ze ścieżki dźwiękowej.

Głównym kompozytorem muzyki jest Hans Zimmer . Podczas sesji wspomagał go jednak Johnny Marr, gitarzysta znany z The Smiths, a obecnie związany z The Cribs.

– Kiedyś, w środku nocy pracowałem sobie nad jakąś melodia i nagle pomyślałem, że brzmiałaby wspaniale, gdyby zagrał ją Johnny Marr – opowiada o okolicznościach współpracy Zimmer. – Zadzwoniłem więc do niego, a on się pojawił.

Soundtrack trafił do polskich sklepów 2 sierpnia . Teraz sympatycy filmu i jego muzycznej oprawy mogą zapoznać się z dwiema dodatkowymi kompozycjami.

Z

W filmie Leonardo DiCaprio wcielił się w postać Doma Cobba , genialnego złodzieja specjalizującego się w wykradaniu cennych sekretów z umysłów śniących ludzi. Partnerują mu Ellen Page, Cillian Murphy, Marion Cotillard i Joseph Gordon-Levitt.

Obraz w reżyserii Christophera Nolana trafił do naszych kin 30 lipca.

źródło:megafon.pl