Niezależna Janet Jackson » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Niezależna Janet Jackson

Niezależna Janet Jackson

Janet Jackson nie chce wiązać się już z żadną wytwórnią płytową. Wokalistka rozważa założenie własnej firmy wydawniczej.

Janet Jackson nie chce wiązać się już z żadną wytwórnią płytową. Wokalistka rozważa założenie własnej firmy wydawniczej.

Gwiazda do tej pory związana była z A&M Records, Virgin Records oraz Island Record. Z ostatnią z wytwórni podpisała wielomilionowy kontrakt w 2007 roku, jednak umowa została zerwana po wydaniu zaledwie jednej płyty wokalistki.

Na razie artystka chce odsunąć muzykę na boczny tor, by skoncentrować się na karierze aktorskiej , kiedy jednak postanowi wrócić do śpiewania, nie wyklucza, iż wolałaby mieć całkowita kontrolę nad swoją twórczością. – Wszystkie duże wytwórnie chcą mnie w swoim katalogu – wyjaśnia Jackson. – Muszę jednak pomyśleć, czy jest to dla mnie właściwa droga. Może powinnam być bardziej niezależna.

Ostatni album Janet Jackson, „Discipline”, ukazał się w lutym 2008 roku. Pod koniec marca 2010 premierę miał jej nowy singel „Nothing”, który powstał na potrzeby filmu „Why Did I Get Married Too”. Jackson zagrała jedną z głównych ról w obrazie Tylera Perry’ego.

za megafon.pl