Nowy początek The Black Eyed Peas » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nowy początek The Black Eyed Peas

Nowy początek The Black Eyed Peas

Wkrótce do sprzedaży trafi nowy album zespołu pt. „The Beginning”!

Wkrótce do sprzedaży trafi nowy album zespołu pt. „The Beginning”!

Płyta nawiązuje do tego, co obecnie dzieje się na świecie – wyjaśnia Will.I.Am. – Jest symbolem królujących nowych technologii i wynalazków, wirtualnej rzeczywistości, techniki 3D czy trójwymiarowego wideo . Odnosi się również do utworów, które kiedyś lubiliśmy, a z którym teraz eksperymentujemy nadając im zakręcone, szalone rytmy.

Singlem promującym nowe wydawnictwo będzie „The Time(The Dirty Bit) „, w którym usłyszymy doskonale znany sampel z piosenki „(I’ve Had) The Time Of My Life ” znanej z filmu „Dirty Dancing „.

Piosenka jest symbolem najwspanialszego okresu naszego życia – wyjaśnia Fergie. – Objechaliśmy właśnie z koncertami cały świat. Graliśmy na stadionach wypełnionych naszymi fanami. Po koncertach chodziliśmy do klubów, gdzie mogliśmy się z nimi spotkać. Trudno zapomnieć tak wspaniałe chwile.

Wydawnictwo które na sklepowe półki trafi 30 listopada , będzie dostępne w kilku wersjach :standardowej CD, deluxe zawierająca trzy dodatkowe utwory, w postaci płyty analogowej oraz dwupłytowej edycji zawierającej 20 piosenek z „The Beginning ” oraz „The Best of The E.N.D „.

Poprzednia płyta Amerykanów, „The E.N.D.”, pochodzi z czerwca 2009 roku.