Rozkwit kariery Justina Timberlake'a » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rozkwit kariery Justina Timberlake’a

Rozkwit kariery Justina Timberlake’a

Justin jak na razie zawiesza karierę muzyczną, by móc skupić się na filmach.

Justin jak na razie zawiesza karierę muzyczną, by móc skupić się na filmach.

Po filmie „Social Network” (2010 ) nastąpił prawdziwy przełom w filmografii Justina. W przyszłym roku zobaczymy go w komedii „Bad Teacher” (obok jego byłej dziewczyny Cameron Diaz ), w lipcu 2011 – „Friends With Benefits” , a także w thillerze „Gattaca” . Timberlake użyczy również głosu bohaterowi Boo Boo w filmie animowanym „Miś Yogi” .

Na pytanie czy filmy są jego priorytetem w wywiadzie dla „Entertaiment Weekly” odpowiada, że zawsze priorytetem była dla niego inspiracja. Z rodziny wyniósł motto, które mówi: że ma robić to co chce, co kocha , jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. I jak na razie realizuje tą zasadę.

Nie czuł się dobrze po rozpoczęciu swojej kariery solowej, bo jak mówi wszyscy wokół byli obcy. Jednak nie zarzeka się , że nie nagra już płyty. Jako artysta ma prawo do nagłego porywu tworzenia , muszą temu towarzyszyć emocje, więc na nie czeka.

Justin boi się zarówno sukcesu, jak i porażki, ale obecnie daleko mu do tego drugiego.

Aktor, piosenkarz jest laureatem dwóch nagród (2007) MTV Video Music Awards . Ponadto w 2006 roku uznany za najlepszego wykonawcę, a także najlepszego wykonawcę popowego .

icydk.com