Will.i.Am: Bono na prezydenta » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Will.i.Am: Bono na prezydenta

Will.i.Am: Bono na prezydenta

Will.i.Am zajmuje się obecnie produkcją nowego albumu U2. Muzyk podkreślił, jakim zaszczytem jest dla niego współpraca z Irlandczykami.

Will.i.Am zajmuje się obecnie produkcją nowego albumu U2. Muzyk podkreślił, jakim zaszczytem jest dla niego współpraca z Irlandczykami.

– Samo przebywanie w pobliżu Bono i reszty zespołu jest inspirujące – wyznał artysta. – Gdy patrzę na nich mam nadzieję, że naszej grupie uda się pozostać razem tak długo i nadal tworzyć świetną muzykę. Taki powinien być rząd, a Bono nadaje się na prezydenta kuli ziemskiej. Staram się czynić co w mojej mocy, aby świat stał się lepszym miejscem, ale on reprezentuje zupełnie inny poziom. Na zasadzie, ja mam niezły samochód, on ma statek kosmiczny.

Will.i.Am, lider The Black Eyed Peas, bronił także swojej decyzji o współpracy z zespołem rockowym.

– Istnieje tylko jeden rodzaj muzyki, czyli dobra muzyka, bez względu na gatunek – dodał. – Bono widzi to w ten sam sposób.

26 listopada ukazał się nowy album The Black Eyed Peas, „The Beginning”.

Ostatnia płyta U2, „No Line On the Horizon” , miała premierę w lutym 2009 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowy longplay kwartetu ukaże się najpóźniej za pół roku.

o nowym albumie U2.

Posłuchajmy tytułowego kawałka z albumu „No line on the horizon”:

megafon.pl