Strona Główna > Karnawałowe Karaoke – „Miałeś Być”

Karnawałowe Karaoke – „Miałeś Być”

Lubisz śpiewać? Sprawdź się! Jeszcze dziś przed 12, za wyśpiewanie tej piosenki, Jarek Budnik obdaruje Cię karnawałowym zestawem imprezowym!

Lubisz śpiewać? Sprawdź się! Jeszcze dziś przed 12, za wyśpiewanie tej piosenki, Jarek Budnik obdaruje Cię karnawałowym zestawem imprezowym!

Słuchaj uważnie Radia Złote Przeboje jeszcze dziś przed 12! Jarek Budnik zaprosi Was do wspólnego śpiewania piosenki Moniki Brodki „Miałeś być”. Pierwsza osoba , która się dodzwoni i zaśpiewa, wygra zestaw do profesjonalnego karaoke i telefon komórkowy!

Już teraz przypomnij sobie ten przebój, aby jak najlepiej wypaść przed całą Polską!

TEKST

Miałeś być przy niej – miałeś być na każdy znak takiej dziewczynie – do nóg się rzuca cały świat na każdą chwile, miałeś jej przynieść powietrza przejrzystego smak każdym oddechem woła o ciebie i tylko ty nie widzisz jak… Głęboko w środku gdzieś i choć by śladu łez jej oczy nie poznały nigdy,nie głęboko w środku tam – otwiera ci twój świat otwiera wszystko to, co w sercu ma

Miałeś być przy niej – pilnować czy nie gubi się silnym ramieniem, siłą miałeś być żebym mogła czerpać z niej

Na każdą chwilę jesteś jej winien. Niebo z dostawą pod jej dach każdym oddechem woła o ciebie i tylko ty nie widzisz jak.

Głęboko w środku gdzieś i choć by śladu łez jej oczy nie poznały nigdy,nie głęboko w środku tam – otwiera ci twój świat otwiera wszystko to, co w sercu ma

POWODZENIA!