Kłopotliwy pies Ronniego Wooda i Jimiego Hendrixa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kłopotliwy pies Ronniego Wooda i Jimiego Hendrixa

Kłopotliwy pies Ronniego Wooda i Jimiego Hendrixa

Ronnie Wood i Jimi Hendrix, którzy kiedyś byli współlokatorami, zostali eksmitowani z mieszkania z powodu kłopotliwego psa Wooda.

Ronnie Wood i Jimi Hendrix, którzy kiedyś byli współlokatorami, zostali eksmitowani z mieszkania z powodu kłopotliwego psa Wooda.

– Dzieliłem kiedyś mieszkanie z Jimim na Notting Hill, przez okres kilku tygodni – powiedział gitarzysta The Rolling Stones. – Był naprawdę fajnym współlokatorem. Dał mi psa, baseta o imieniu Loopy . Żyliśmy z Patem Arnoldem, który był wokalistą The Ikettes, ale wywalił nas z domu, ponieważ pies srał dookoła .

Pomimo że, gitarzyści mieszkali razem tylko przez kilka tygodni, Ronnie wciąż pamięta wspólne jam sessions i to, że był pod wielkim wrażeniem umiejętności Hendriksa. – Siadaliśmy na kanapie i wymienialiśmy się pomysłami – wspominał. – Potrafił grać tak samo dobrze lewą jak i prawą ręką. Wyprawiał to samo z gitarą, co Ronnie O’Sullivan z kijem do snookera.

27 września 2010 roku ukazała się ostatnia płyta Wooda „I Feel Like Playing” z gościnnym udziałem Eddiego Veddera z Pearl Jam, Slasha czy Flea z Red Hot Chili Peppers.

Jimi Hendrix zmarł 18 września 1970 roku . 8 marca ukazał się jego nowy, pośmiertny album „Valleys Of Neptune” .

Więcej o zwierzakach gwiazd czytaj

megafon.pl