Jennifer Lopez u boku złodzieja i ciężarnej » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Lopez u boku złodzieja i ciężarnej

Jennifer Lopez u boku złodzieja i ciężarnej

Jennifer Lopez prowadzi negocjacje w sprawie ról w dwóch filmach – „Parker” oraz „What to Expect When You’re Expecting”.

Jennifer Lopez prowadzi negocjacje w sprawie ról w dwóch filmach – „Parker” oraz „What to Expect When You’re Expecting”.

W pierwszym z wymienionych projektów, czyli adaptacji książkowej serii Donalda Westlake’a, główną rolę zagra Jason Statham. Aktor wcieli się w tytułowego Parkera, profesjonalnego złodzieja, który pomimo swojego zawodu żyje według ścisłego kodeksu honorowego. Przestępca nigdy nie okrada potrzebujących, ale nie waha się zabijać, gdy jest do tego zmuszony. Lopez ma zagrać Leslie, kobietę, którą Parker poznaje podczas jednego z napadów. Reżyseruje Taylor Hackford.

Drugi film z potencjalnym udziałem Lopez, „What to Expect When You’re Expecting”, powstanie w oparciu o popularny poradnik dla ciężarnych kobiet autorstwa Heidi Murkoff. W głównej roli wystąpi Cameron Diaz, która zagra trenerkę prowadzącą telewizyjny program fitness. Pewnego dnia bohaterka niespodziewanie dowiaduje się, że jest w ciąży. Jeśli Jennifer Lopez przyjmie rolę, zagra kobietę o imieniu Holly. O udział w projekcie starają się także Isla Fisher i Ed Helms. Za reżyserię odpowiada Kirk Jones.

Aktorski dorobek Jennifer Lopez zamyka komedia „Plan B”.

Ostatnia płyta artystki, „Love?”, ukazała się w kwietniu tego roku.

za megafon.pl