Beyoncé w narodzinach gwiazdy » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beyoncé w narodzinach gwiazdy

Beyoncé w narodzinach gwiazdy

Piosenkarka była typowana do głównej roli już od miesięcy, jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdziła swoje zaangażowanie w projekt. Przypomnijmy, że za kamerą obrazu stanie Clint Eastwood, a o główną rolę męską starają się między innymi Leonardo DiCaprio i Russell Crowe. Prace na planie mają rozpocząć się jesienią. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Autorem scenariusza […]

Piosenkarka była typowana do głównej roli już od miesięcy, jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdziła swoje zaangażowanie w projekt. Przypomnijmy, że za kamerą obrazu stanie Clint Eastwood, a o główną rolę męską starają się między innymi Leonardo DiCaprio i Russell Crowe.

Prace na planie mają rozpocząć się jesienią. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Autorem scenariusza jest Will Fetters. Za produkcję odpowiadają Billy Gerber, Basil Iwanyk i Jon Peters.

Obraz „Narodziny gwiazdy” nakręcił po raz pierwszy William A. Wellman w 1937 roku. Potem swoje wersje tego dzieła prezentowali jeszcze George Cukor (1954), Tae-hwan Lee (1960, jako „Star tansaeng”) i Frank Pierson (1976).

Dorobek Clinta Eastwooda zamyka thriller „Medium” z Mattem Damonem w roli głównej.

Pod koniec czerwca do sprzedaży trafił najnowszy longplay Beyoncé, „4”. W roku 2009 mogliśmy podziwiać jej aktorski talent w obrazie „Obsesja”.

za megafon.pl