Cee Lo Green wystąpi w filmie "Hotel Transylwania" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Cee Lo Green wystąpi w filmie „Hotel Transylwania”

Cee Lo Green wystąpi w filmie „Hotel Transylwania”

Kevin James, Fran Drescher, David Spade, Steve Buscemi, Molly Shannon, Andy Samberg oraz wokalista Cee Lo Green wystąpią u boku Adama Sandlera w animacji „Hotel Transylwania”.

Kevin James, Fran Drescher, David Spade, Steve Buscemi, Molly Shannon, Andy Samberg oraz wokalista Cee Lo Green wystąpią u boku Adama Sandlera w animacji „Hotel Transylwania”.

Obraz w reżyserii Genndy’ego Tartakovsky’ego, twórcy kultowych kreskówek „Laboratorium Dextara” czy „Samuraj Jack” , opowie o hotelu, w którym mieszkają klasyczne potwory – Frankenstein, Mumia czy Wilkołak. W XXI wieku ich istnienie nie ma większego znaczenia, dlatego chowają się w przybytku prowadzonym przez Drakulę, miejscu, w którym nie ma ludzi – przynajmniej do dnia, w którym nie pojawi się w nim przez przypadek pewien młody człowiek. Adam Sandler użyczy głosu hrabiemu Drakuli. Znany z duetu Gnarls Barkley Cee Lo Green sportretuje natomiast Murraya, niesforną mumię kochającą taniec i śpiew. Kevin James zagra Franka, znanego także jako Frankenstein, a Fran Drescher – Eunice, jego oblubienicę. David Spade wcieli się w postać Quasimodo, niegdyś dzwonnika z Notre Dame, dziś doskonałego szefa kuchni. Z kolei Steve Buscemi i Molly Shannon przemówią głosami Wayne’a i Wandy, pary wilkołaków, a Andy Samberg – Jonathana, zwykłego 21-latka, który przypadkowo trafia do hotelu Transylwania.

Polska premiera filmu planowana jest na 9 listopada 2012 roku.

Dyskografię Cee Lo Greene’a zamyka solowy longplay, „The Lady Killer” z listopada 2010 roku. Artysta udział już głosu w kilki telewizyjnych animacjach w tym w „Robot Chicken” czy „The Boondocks”.

za megafon.pl