Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński w nowym filmie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński w nowym filmie!

Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński w nowym filmie!

Padł pierwszy klaps na planie thrillera „Sęp”. Poprzeczka przy tej produkcji postawiona jest naprawdę wysoko. Dlaczego? Poznajcie szczegóły!

Padł pierwszy klaps na planie thrillera „Sęp”. Poprzeczka przy tej produkcji postawiona jest naprawdę wysoko. Dlaczego? Poznajcie szczegóły!

„Infiltracja” Martina Scorsese, jak obiecują producenci filmu, była nie tylko inspiracją realizacyjną, ale przede wszystkim wyznacznikiem jakości, którą pierwszy raz, ktoś chce zaoferować polskiemu widzowi.

„Sęp” to przede wszystkim dopracowany w najdrobniejszych szczegółach scenariusz – zdradza producent filmu. Dziś, jeśli chce się porwać widzów, to sama, nawet najlepiej skonstruowana intryga nie wystarczy – dodaje. Dlatego położyliśmy duży nacisk na stronę wizualną filmu, zapewniając zarówno ekipie, jak i aktorom komfortowe warunki, w których mogli przygotowywać się do zdjęć. Dla aktorów oznaczało to nie tylko próby z tekstem, ale też ćwiczenia fizyczne i treningi kaskaderskie. Kadr po kadrze rozrysowane zostały również sceny pościgów i choreografie walk. Pracujemy ze świetnymi fachowcami, którzy gwarantują, że widzowie zobaczą później tę jakość na ekranie.

Szczegóły produkcji trzymane są na razie w tajemnicy. Zdjęcia do filmu rozpoczynają się 12 lipca i potrwają do pierwszych dni września.

W niebezpieczną grę wplątani zostaną najlepsi polscy aktorzy, między innymi: Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.