Rodzinna imprezka na koncercie The Kelly Family! [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rodzinna imprezka na koncercie The Kelly Family! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Rodzinna imprezka na koncercie The Kelly Family! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Kochasz The Kelly Family i lata 90.? Weź udział w naszym konkursie i zgarnij podwójne zaproszenia na koncert tej kultowej rodzinki!

Kochasz The Kelly Family i lata 90.? Weź udział w naszym konkursie i zgarnij podwójne zaproszenia na koncert tej kultowej rodzinki!

Napisz do nas na adres konkurs@zloteprzeboje.pl:

Za co kochasz Kelly Familly?

Nie zapomnij dopisać swojego imienia i numeru telefonu !

Osoby, które wykażą się największą kreatywnością, wezmą udział w naszym quizie z lat 90. i zawalczą o podwójne zaproszenia na jeden z koncertów!

Gdańsk/Sopot Ergo Arena 6 kwietnia 2018

Łódź Atlas Arena 7 kwietnia 2018

Kraków Tauron Arena 8 kwietnia 2018

to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy – 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Podczas koncertu nie zabraknie najsłynniejszych piosenek, takich jak: „An Angel” czy „I can’t help myself” oraz nowych kompozycji z wydanej w marcu tego roku płyty „We Got Love”. Będzie to muzyczną podróżą przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii