Warszawa: Wygraj zaproszenia na specjalny pokaz filmu "Dumbo"! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Warszawa: Wygraj zaproszenia na specjalny pokaz filmu „Dumbo”!

Warszawa: Wygraj zaproszenia na specjalny pokaz filmu „Dumbo”!

Przywitaj wiosnę z Radiem Złote Przeboje w kinie Helios w Blue City! Ściągnij naszą aplikację i pomysłowo odpowiedz na pytanie konkursowe.

Przywitaj wiosnę z Radiem Złote Przeboje w kinie Helios w Blue City! Ściągnij naszą aplikację i pomysłowo odpowiedz na pytanie konkursowe.

Do 29 marca rozdajemy 14 rodzinnych zaproszeń* na specjalny pokaz filmu „Dumbo” w sali Dream! Seans będzie dostępny tylko dla laureatów konkursu i ich osób towarzyszących.

Dumbo w reżyserii Tima Burtona to aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Jest to poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku (Danny DeVito) zatrudnia byłego artystę, Holta Farriera (Colin Farrell) do opieki nad nowonarodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić niezwykłe sukcesy. Bohaterowie na swojej drodze spotykają rzutkiego przedsiębiorcę V.A. Vandevere'a (Michael Keaton), który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki o nazwie Dreamland. Dumbo odnosi tam spektakularne sukcesy, występując u boku zjawiskowej mistrzyni akrobacji, Colette Marchant (Eva Green). Sielanka trwa to do czasu, kiedy Holt odkrywa, że pod magiczną powłoką Dreamlandu kryją się mroczne sekrety.

Do konkursu zgłoś się przez nową aplikację Radia Złote Przeboje!

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

*nagrodą w konkursie są dwa podwójne zaproszenia na film „Dumbo”, który odbędzie się 30 marca o 10:30