Strona Główna > Kolejowe ABC – wygraj głośnik bluetooth [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Kolejowe ABC – wygraj głośnik bluetooth [KONKURS ZAKOŃCZONY]

„Kampania Kolejowe ABC” Urzędu Transportu Kolejowegoto edukacja najmłodszych z zakresu odpowiedzialnego zachowania na terenach kolejowych. UWAGA: Konkurs dla mieszkańców Krakowa i Katowic Zapraszamy Was do udziału w konkursie. Wymyślcie hasło promujące bezpieczeństwo na kolei i wyślijcie je na adresabc@konkurs.fm. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy głośnikiem bluetooth. Zapraszamy Was do krakowskiego Parku Jordana, gdzie już 1 czerwca odbędzie […]

„Kampania Kolejowe ABC” Urzędu Transportu Kolejowegoto edukacja najmłodszych z zakresu odpowiedzialnego zachowania na terenach kolejowych.

UWAGA: Konkurs dla mieszkańców Krakowa i Katowic

Zapraszamy Was do udziału w konkursie. Wymyślcie hasło promujące bezpieczeństwo na kolei i wyślijcie je na adresabc@konkurs.fm. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy głośnikiem bluetooth.

Zapraszamy Was do krakowskiego Parku Jordana, gdzie już 1 czerwca odbędzie się piknik rodzinny, w trakcie którego dowiecie się więcej na temat bezpieczeństwa kolejowego!Będziemy bawić się razem z Wiktorią Gąsiewską, Joanną Jabłczyńską, Mateuszem Ciawłowskim i Natalią Zastępą. Czekają na Was wspaniałe atrakcje, takie jak:konkursy z nagrodami,gra terenowa,wielkoformatowa gra planszowa,warsztaty kreatywne,koło fortuny, trampolina oraz eurobungee.
Do zobaczenia w sobotę w Parku Jordana!

Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.