Strona Główna > Wygraj książkę „Most Ikara”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj książkę „Most Ikara”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Trzy najciekawsze zgłoszenia zgarną książkę Pawła Nowaka! Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na nasze pytanie.

Trzy najciekawsze zgłoszenia zgarną książkę Pawła Nowaka! Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na nasze pytanie.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu odpowiadając na nasze pytanie! Czekamy na wasze odpowiedzi do 17 kwietnia.

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

Powieść „Most Ikara” opowiada historię młodego chłopaka, który wierząc w swoje marzenia i ideały postawia przeprowadzić się do Warszawy chcąc zawalczyć o odnalezienie swojego szczęścia, na które świat w którym żyje nie chce mu pozwolić. Droga jednak do niego nie będzie łatwo i usłana różami, a ucieczka przed przeszłością i nauka na własnych błędach okaże się najtrudniejsza lekcją życia jaką będzie musiał stoczyć. Książka pokazuje jak można się zagubić w marzeniach i pragnieniach, jednocześnie nie zauważając tego, co ważne i piękne jest na wyciągnięcie ręki. Książka jest pisania z punktu widzenia czterech osób: Antka, jego przyjaciółki Kaśki oraz matki i ojca Antka. Każdy z narratorów inaczej postrzegania i opisuje wydarzenia, które mają miejsce, każdy inaczej czuje i myśli, każdy też przy okazji mierzy się z własnymi demonami przeszłości, które ostatecznie wpływają na motywy postępowania w ich dorosłym życiu.