Strona Główna > Wygraj biografię Krzysztofa Krawczyka [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj biografię Krzysztofa Krawczyka [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Trzy najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na nasze pytanie.

Trzy najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na nasze pytanie.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytanie! Czekamy na Wasze odpowiedzi do3 września 2021 roku.

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

Ta biografia była zaplanowana na 75. rocznicę urodzin Krzysztofa Krawczyka. Stało się inaczej – Krzysztof Krawczyk odszedł, a książka ukaże się jako pierwsza niezależna biografia artysty po jego śmierci.

Krzysztof Krawczyk przez niemal sześćdziesiąt lat był obecny na polskiej scenie muzycznej przez pierwsze dziesięć lat jako członek zespołu Trubadurzy, a przez prawie pół wieku jako artysta solowy. Obdarzony niezwykłym barytonowym głosem piosenkarz wypromował wiele przebojów, pracował z cenionymi artystami z Polski i świata, koncertował jak sam śpiewał od Las Vegas po Krym. Równie barwne jak życie zawodowe było jego życie prywatne.

Autorka, dziennikarka Anna Bimer, wnikliwie zgłębiła życiorys piosenkarza. „Chciałem być piosenkarzem” to efekt wielu miesięcy pracy i dziesiątek rozmów z osobami, które towarzyszyły Krzysztofowi Krawczykowi na różnych etapach jego życia. To książka o artyście i o człowieku. Książka warta przeczytania.