Wygraj książkę "Nigdy" Kena Folletta [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj książkę “Nigdy” Kena Folletta [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj książkę „Nigdy” Kena Folletta [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Nigdy” Kena Folletta. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Nigdy” Kena Folletta. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytania! Pięć najciekawszych zgłoszeń zgarnie książkę.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 21 listopada 2021 roku!

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

Nowa powieść Kena Folletta to ekscytująca niespodzianka dla rozsianych po całym świecie milionów czytelników i wielbicieli talentu tego autora − mistrza powieści historycznej, szpiegowskiej i thrillera politycznego.

W książce „Nigdy” (tyt. oryg. „Never”) Follett odchodzi od gatunku powieści historycznej, z którym kojarzony był w ostatnich latach, i który przyniósł mu rosnącą popularność. Akcja najnowszej powieści osadzona jest w czasach współczesnych i opowiada o globalnym kryzysie, który grozi wybuchem trzeciej wojny światowej. Autor do ostatniej strony pozostawia czytelnika w niepewności co do tego, czy do wybuchu wojny rzeczywiście dojdzie.

„Nigdy” to znacznie więcej niż trzymający w napięciu thriller − to bogata w autentyczne szczegóły, oparta na wnikliwym researchu powieść, która zabierze czytelników w najbardziej odległe zakątki świata oraz do znanych wszystkim, choć niedostępnych dla zwykłych śmiertelników, miejsc w największych stolicach naszego globu, skąd rządzący sprawują swą władzę.

Wyjaśniając, skąd wziął się pomysł na tę powieść i jaką historię opowiada „Nigdy”), Ken Follett powiedział:

Jak dotąd dwukrotnie w swojej 40-letniej karierze Ken Follett przeciwstawił się oczekiwaniom − za każdym razem jego decyzja okazywała się słuszna i przynosiła mu nadspodziewany sukces. W czasach, gdy nikt nie ośmieliłby się uczynić kobiety bohaterką thrillera, on postanowił wydać „Igłę”, wojenną powieść szpiegowską, której bohaterką była młoda gospodyni domowa z czteroletnim dzieckiem. A po dziesięciu latach pisania thrillerów ponownie zaskoczył branżę wydawniczą „Filarami Ziemi”, napisaną z epickim rozmachem powieścią o budowie średniowiecznej katedry, która jak dotąd sprzedała się w nakładzie 27 milionów egzemplarzy.

– Lawrence H. Summers, były sekretarz skarbu USA.

– Brian Tart, prezes Wydawnictwa Viking.

– Jeremy Trevathan, Wydawnictwo Pan Macmillan.

Brytyjski pisarz Ken Follett to niezawodna marka – czytelnicy, którzy kupili już ponad 160 milionów jego książek, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na wartką akcję, misterną intrygę i niespodziewane zakończenie. Follett to jeden z tych pisarzy, którzy w dzisiejszych czasach odnoszą największe sukcesy. Jego powieści przetłumaczono na 33 języki, a większość z nich doczekała się miana międzynarodowych bestsellerów.