Strona Główna > Wygraj bilety do kina na film “Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj bilety do kina na film „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Czekamy na wasze odpowiedzi do 14 stycznia 2022 roku. Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na pytanie konkursowe.

Najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Czekamy na wasze odpowiedzi do 14 stycznia 2022 roku. Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na pytanie konkursowe.

Mamy dla Was rodzinne bilety do kina na film „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4” w sieci kin Helios.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 20 najlepszych. Każdy zwycięzca otrzyma aż 4 kody, które można wykorzystać w dowolnym kinie Helios.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytanie!

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 14 stycznia 2022 roku, do godz. 09:00.

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

W nowym filmie na fanów serii czeka sporo niespodzianek. Głównymi bohaterami komedii nadal będą dwie rodziny – Solskich i Wolańskich – które od lat łączą przyjaźń, miłość… oraz namiętne kłótnie. Ale „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4″ to nie tylko spotkanie z Kasią Solską (Grażyna Błęcka-Kolska), profesorem Wolańskim (Zdzisław Wardejn) i ekscentryczną Barbarą Wolańską (Ewa Kasprzyk), których widzowie uwielbiają już od ponad 30 lat. Tym razem młodsze pokolenie – Agnieszka i Marcin (Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki) zapewnią emocjonujące rozterki miłosne, a seksowna Bożenka (w tej roli Anna Mucha) rozpęta prawdziwą burzę. Sporo namieszać może też nowa bohaterka – głośna, barwna i lekko szalona mama Marlenki (Dorota Stalińska).