Wygraj bilety dla całej rodziny do kina na film "Za duży na bajki"! [KONKURS] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj bilety dla całej rodziny do kina na film “Za duży na bajki”! [KONKURS]

Wygraj bilety dla całej rodziny do kina na film „Za duży na bajki”! [KONKURS]

Najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Czekamy na wasze odpowiedzi do 18 marca 2022 roku. Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na pytanie konkursowe.

Najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Czekamy na wasze odpowiedzi do 18 marca 2022 roku. Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na pytanie konkursowe.

Mamy dla Wasbilety dla całej rodziny nafilm „Za duży na bajki” w sieci kin Helios.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 15 najlepszych. Każdy zwycięzca otrzyma aż 4 kody, które można wykorzystać w dowolnym kinie Helios.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytanie!

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 18 marca2022 roku, do godz. 13:00.

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

Turniej, kasa i psychofanki – to życiowe PIRYTETY dziesięcioletniego e-sportowca Waldka. Kiedy jest już na dobrej drodze do realizacji swoich życiowych celów, mając do tego wsparcie ukochanej, choć nadopiekuńczej mamy, pojawia się ona. cała na kolorowo – ciotka Mariolka. Od tej pory życie Waldka będzie musiało nabrać nieco innego tempa. Prezentujemy zwiastun i plakat do filmu „Za duży na bajki” w reż. Kristoffera Rusa. Film w kinach od 18 marca 2022 roku.

Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej… Młodzi bohaterowie filmu „Za duży na bajki” nie mają łatwo. W role Waldka, Staszka i Delfiny wcieliły się wschodzące gwiazdy ekranu: Maciek Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska. Młodzi aktorzy udowodnią, że #DzieciMająMoc.