Strona Główna > Wygraj bilety na koncert Jana Borysewicza w Warszawie! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj bilety na koncert Jana Borysewicza w Warszawie! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bilety na koncert Jana Borysewicza. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bilety na koncert Jana Borysewicza. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Pobierzcie mobilną aplikację Radia Złote Przeboje i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytanie!

Pięć najciekawszych zgłoszeń zgarnie podwójne bilety na koncert Jana Borysewicza w ramach cyklu „SłuchAM powered by Croma”:

4.04.2022 Jan Borysewicz – Teatr Garnizon Sztuki – Warszawa

Na odpowiedzi czekamy do 31 marca 2022 roku, do godz. 11:00.

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

„SłuchAM powered by Croma” to cykl 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku.

Cykl koncertów rozpocznie Jan Borysewicz z gośćmi. Artysta do współpracy zaprosił Piotra Cugowskiego, Anię Wyszkoni oraz Dawida Karpiuka z zespołu Dziwna Wiosna. To pierwszy od kilku lat solowy koncert lidera zespołu Lady Pank.

Patrycja Markowska zaprezentuje swoje najnowsze przeboje oraz nowości z planowanej na jeszcze tą wiosnę nowe płyty! Koncert odbędzie się w wyjątkowej akustycznej odsłonie.

Na akustyczny koncert także zaprosi Małgorzata Ostrowska. „Meluzyna” bez prądu ? Tego nie wolno przegapić!

Na zakończenie cyklu i rozpoczęcie wakacji Lanberry zabierze nas swoim „Nocnym Expressem”!

Przedsięwzięcia te, którym przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, nie miałyby szans na realizację, gdyby nie współpraca Wytwórni Agora Muzyka z markąCroma– światowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii. Koncerty odbędą się nascenachpartnerów cyklu – Scenie Cegielnia w Radzyminie oraz dzień później w warszawskimGarnizonie Sztuki– teatrze pozytywnych emocji oraz