Wygraj książkę "Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny"! [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj książkę “Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj książkę „Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny” Wioletty Sawickiej. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny” Wioletty Sawickiej. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytania! Sześć najciekawszych zgłoszeń zgarnie książkę.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do13 maja 2022 roku do godz. 11:00!

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

Piąty tom sagi o dramatycznych losach ziemiańskiej rodziny z wileńskich Kresów.

Jest rok 1952. Anna powoli dochodzi do siebie po stracie ukochanego. Jedynym jej pragnieniem jest odzyskanie braci, którzy przebywają w enerdowskim sierocińcu. Wraz z matką i jej drugim mężem opuszcza radzieckie Kresy i wyjeżdża do Berlina. Chce zapomnieć o tragicznej przeszłości i, ku rozpaczy Marii, odcina się od wszystkiego, co polskie.

Stawiany w Berlinie mur rozdziela nie tylko wrogie systemy polityczne, ale także rodziny, również Ostojańskich.

Mijają lata. Dorasta nowe pokolenie.

Viktoria, córka Anny, mieszka z rodzicami i bratem w rodzinnej winnicy w Lorelei, w dolinie Środkowego Renu. Skończyła studia ekonomiczne, ale marzy o karierze dziennikarki. Ostojany zna tylko z opowieści babki Marii, która, wbrew woli Anny, stara się zaszczepić w sercach wnuków to, czego wyrzekła się córka.

Viktoria czuje się Niemką z polską duszą. Bez wahania przyjmuje propozycję stażu w Warszawie, jako korespondentka zachodnioniemieckiej gazety. W tym czasie do Lorelei przyjeżdżają studenci z Warszawy, by pracować przy zbiorze winogron. Jeden z nich na zawsze odmieni życie Viktorii.