Wygraj bilety do sieci kin Helios na film "Top Gun: Maverick"! [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj bilety do sieci kin Helios na film “Top Gun: Maverick”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj bilety do sieci kin Helios na film „Top Gun: Maverick”! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Czekamy na wasze odpowiedzi do 1 czerwca 2022 roku. Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na pytanie konkursowe.

Najciekawsze zgłoszenia zgarną nagrodę! Czekamy na wasze odpowiedzi do 1 czerwca 2022 roku. Pobierz aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiedz na pytanie konkursowe.

Mamy dla Was 10 podwójnych biletówna film „Top Gun: Maverick” w sieci kin Helios.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy10 najlepszych. Każdy zwycięzca otrzyma 2 kody, które można wykorzystać w dowolnym kinie Helios.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytanie!

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 1 czerwca 2022 roku, do godz. 12:00.

Urządzenia z systemem Android:

Urządzenia z systemem iOS:

Światową premierę filmu „Top Gun: Maverick” wyznaczono na 27 maja 2022 roku. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.