Strona Główna > Cesaria Evora gwiazdą Smooth Festival Złote Przeboje

Cesaria Evora gwiazdą Smooth Festival Złote Przeboje

Pierwsza, lecz z pewnością nie ostatnia gwiazda mającego odbyć się 22 maja Smooth Festival Złote Przeboje.

Pierwsza, lecz z pewnością nie ostatnia gwiazda mającego odbyć się 22 maja Smooth Festival Złote Przeboje.

Cesaria Evora to pierwsza potwierdzona gwiazda drugiej edycji Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 , który odbędzie się 22 maja.

Już po raz drugi wizytówka Bydgoszczy – Wyspa Młyńska – stanie się jednym z najważniejszych kulturalnych punktów na festiwalowej mapie Polski. W przedostatni weekend maja dzięki współpracy władz Bydgoszczy, radia Złote Przeboje oraz firmy SNAP odbędzie się tam Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 .

Pierwsza potwierdzona gwiazda Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 to „królowa morny”, „Cesarzowa Wysp Zielonego Przylądka” – Cesaria Evora.

Cesaria Evora to charyzmatyczna osobowość, magnetyzujący głos i zdobywczyni m.in: jednej z najważniejszych nagród przemysłu muzycznego na świecie Grammy Awards w kategorii world music. Nie bez powodu nazywana jest „bosonogą divą” z wysp Zielonego Przylądka. Jej piosenki zdobyły uznanie krytyków na całym świecie, stworzyły markę. W ubiegłym roku artystka wydała znakomity krążek „Nha Sentimento” – album łączący zarówno poważne, jak i lżejsze dla ucha tony. Tworzą go przede wszystkim utwory z gatunku coladera, nie zabrakło jednak tak charakterystycznej dla Cesarii morny.

Bilety na Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 można już kupić za pośrednictwem portalu eventim.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik.

Bilety – 50 zł

Strefa Golden Circle (bezpośrednio przed sceną) – 150 zł

Strefa VIP – 300 zł