Świat według reportera: Włochy » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Świat według reportera: Włochy

Świat według reportera: Włochy

Piotr Kraśko tylko w Radiu Złote Przeboje, czyta fragmenty swojej najnowszej książki. Poznajcie Włochy, jakich do tej pory nigdy nie znaliście!

Piotr Kraśko tylko w Radiu Złote Przeboje, czyta fragmenty swojej najnowszej książki. Poznajcie Włochy, jakich do tej pory nigdy nie znaliście!

Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży znanego dziennikarza, prowadzącego i reportera Wiadomości TVP1- Piotra Kraśko .

Eskimosi nauczyli dziennikarza, jak przetrwać, gdy mróz spada do 50 stopni, przekonali, że psie zaprzęgi są wciąż lepsze od skuterów, a do połowu wielorybów potrzebna jest trampolina. W jego ulubionym barze w Teksasie na suficie wiszą setki staników, a włoska mafia znalazła na Brooklynie knajpę z najlepszym widokiem na Manhattan. Piotr Kraśko zdradza w swoich książkach, jak przetrwać noc na cmentarzu w Tijuanie, pijąc tequilę z grabarzami, i co ukrywają tam kartele narkotykowe. A także: co przez okno w swoim domu widzi Dalajlama, jak się jeździ na snowboardzie na Saharze i dlaczego gogle potrzebne są do kolacji w czasie burzy piaskowej.

Kolejna część cyklu „Włochy” to zbiór przygód, a niezbędne wskazówki, aby Włochy zwiedzić z otwartymi oczami, aby nie przeoczyć niczego:

Chcecie wygrać książkę „Świat według reportera: Włochy”? W każdą sobotę po 9, słuchajcie uważnie Radia Złote Przeboje!