The Global Party już w ten piątek! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > The Global Party już w ten piątek!

The Global Party już w ten piątek!

Już w ten piątek – 16 września 2011 w Krakowie odbędzie się wyjątkowa światowa impreza!

Już w ten piątek – 16 września 2011 w Krakowie odbędzie się wyjątkowa światowa impreza!

Czy pamiętacie Phileasa Fogg-a ? Podróżnika i dżentelmena, który aby wygrać zakład decyduje się okrążyć świat zaledwie w 80 dni. Ta niezwykła przygoda opisana przez Juliusza Verne’a stała się inspiracją do stworzenia niecodziennej imprezy The Global Party.

W piątek 16 września 2011 roku , zaledwie w ciągu 24 godzin, w 73 miastach na jedną globalną, charytatywną imprezę przybędzie ponad 80.000 specjalnych gości. The Global Party odbędzie się w tym samym czasie w luksusowych hotelach, prestiżowych restauracjach, prywatnych rezydencjach oraz elitarnych klubach na całym świecie, począwszy od Cape Town, Delhi i Dubaj poprzez Marrakesz, Nowy Jork kończąc na Sao Paulo i … Krakowie!

Głównym celem wydarzenia The Global Party jest pozyskanie środków finansowych na cele charytatywne. Podczas wieczoru w Baroque w Krakowie przeprowadzone zostaną aukcje charytatywne, usług i przedmiotów, z których całkowity zysk przeznaczony zostanie na cele dobroczynne. Zebrana środki finansowe zostanę w 50% przeznaczone na Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko oraz w 50% na Fundacje Charytatywne znajdujące się pod patronatem The Global Party (między innymi fundacja Nelson Mandela Children’s Fund, Virgin Unite czy Tusk Trust pod mecenatem księcia Willima)

W Polsce The Global Party odbędzie się w Krakowie na ul. Św. Jana 16 w Baroque. Baroque 16 września wypełnią gorące kubańskie klimaty . O oprawę muzyczną zadba Jose Torres z zespołem – artysta pochodzący z Kuby zachwyca od 25 lat polską publiczność – współpracował m.in. z: Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, czy Maanam-em.