GRA MIEJSKA "Anno Kopernikus", czyli co wydarzyło się w Gdańsku?! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > GRA MIEJSKA „Anno Kopernikus”, czyli co wydarzyło się w Gdańsku?!

GRA MIEJSKA „Anno Kopernikus”, czyli co wydarzyło się w Gdańsku?!

Jesień wcale nie musi być pochmurna i deszczowa. Październik to najlepsza czas na miłość. Zapraszamy Was do udziału w pełnej wrażeń grze miejskiej dla zakochanych!

Jesień wcale nie musi być pochmurna i deszczowa. Październik to najlepsza czas na miłość. Zapraszamy Was do udziału w pełnej wrażeń grze miejskiej dla zakochanych!

Gdańska Organizacja Turystyczna przygotowała wiele atrakcji dla zakochanych. Start w sobotę 1 października Targ Węglowy!

Gra miejska „Anno Kopernikus” to oryginalna propozycja na romantyczne spędzenie czasu we dwoje! Uczestnicy wcielą się w role detektywów i podążą tropem miłości Mikołaja Kopernika i Anny Schilling . Scenariusz gry został oparty na powieściach kryminalnych – „Zemsta Kopernika” i „Zdrada Fahrenheita” Artura Górskiego. W 8 punktach natrafią na różne zadania. Zapraszamy wszystkich romantycznie nastawionych do życia! W grze wezmą udział zespoły dwuosobowe.

Wpływy z wpisowego – koszt 5 zł od osoby – zostaną przekazane na konto Fundacji Marka Kamińskiego.

Po drodze uczestnicy mogą odpocząć w partnerskich restauracji, kawiarniach i muzeach, gdzie na graczy będą czekać zniżkowe oferty specjalne! Gra zakończy się losowaniem wartościowych nagród!

Zapisać się do gry można na wiele sposobów: – mailowo: gra@gdanskandlove.pl – oraz najpóźniej w dniu gry na miejscu startu, tj. Targ Węglowy, w godzinach 11:00 -13:00

W ramach gry miejskiej na zakochanych czekają także dodatkowe atrakcje: – ROMANTYCZNE POWITANIE JESIENI Sobota, 01.10.2011 o 13.30 przyjdźcie na Długi Targ i powitajcie romantycznie przyjście jesieni. Każda z przybyłych osób otrzyma balon z helem, na którym będzie mogła umieścić inicjały swoje i drugiej połówki. Wszystkie balony zostaną wypuszczone, witając jesień w Gdańsku.

WIECZÓR Z AUTOREM Sobota, 01.10.2011 w Teatrze Wybrzeże (po losowaniu nagród wśród wszystkich uczestników gry miejskiej) odbędzie się spotkanie z autorem powieści „Zdrada Kopernika” i „Zemsta Fahrenheita”, na podstawie których powstał scenariusz gry „Anno Kopernikus”. Podczas spotkania rozlosowane zostaną powieści, z autografem Artura Górskiego.

UWAGA: potwierdzeniem uczestnictwa w grze jest odebranie karty startowej w godzinach 11:00-13:00, w punkcie startowym gry zlokalizowanym na Targu Węglowym w dniu 01 października.

Start -Targ Węglowy godzinach 11.00 – 13.00. Zakończenie gry o godzinie 17.00 w Teatrze Wybrzeże. Ci, który rozwikłają zagadkę miłości Mikołaja Kopernika i Anny Schilling wezmą udział w losowaniu romantycznych nagród i degustacji miłosnej herbaty. Więcej informacji