Ludzie Zwierzętom (Nie)Milcz - Reaguj! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ludzie Zwierzętom (Nie)Milcz – Reaguj!

Ludzie Zwierzętom (Nie)Milcz – Reaguj!

Tegoroczny Festiwal odbędzie się już w ten weekend w całej Polsce, festiwal jest kontynuacją „Marszu (Nie)Milczenia – stop przemocy wobec zwierząt”, który odbył się w lutym i kwietniu br. W 14 miastach Polski!

Tegoroczny Festiwal odbędzie się już w ten weekend w całej Polsce, festiwal jest kontynuacją „Marszu (Nie)Milczenia – stop przemocy wobec zwierząt”, który odbył się w lutym i kwietniu br. W 14 miastach Polski!

Około 10 tysięcy osób solidarnie i jednogłośnie powiedziało, że nie zgadza się na akty przemocy wobec zwierząt. Wywołana została fala, która teraz zalewa całą Polskę. Ludzie organizują kolejne akcje mające na celu pomoc zwierzętom.

Media i politycy mówią o problemie znęcania się nad zwierzętami. Społeczeństwo wyszło na ulice w obronie zwierząt, nie można tego zbagatelizować, trzeba działać dalej, mówić głośniej. Właśnie z tego powodu narodził się pomysł Festiwalu, który ma być cykliczną, ogólnopolską akcją, która pozytywną energią koncertów, festynów i zabawy ma uświadamiać, edukować ludzi oraz poprzez publiczne zbieranie funduszy wspierać instytucje pro-zwierzęce. Cele Festiwalu są takie same jak cele Marszu, czyli wyrażenie społecznego sprzeciwu wobec nieuzasadnionego krzywdzenia czy zabijania zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu „Ludzie Zwierzętom (Nie)Milcz-Reaguj”, który odbędzie się:

– w Łodzi, Festiwal odbędzie się na Starym Rynku przy ul. Zgierskiej dnia 02 października 2011 roku (niedziela).

– w Krakowie, początek Marszu (Nie)milczenia przewidziany jest na godz. 13 – 2 października (niedziela). Przejdzie z pod Barbakanu, ul. Floriańską, Rynkiem Głównym, ul. Szczepańską na pl. Szczepański.

– w Warszawie,

– w Lublinie, 2 października (niedziela), godz. 14:00 – 20:00, Dom Kultury Kolejarza w Lublinie (ul. Kunickiego 35).

– w Poznaniu,

– w Gdyni,

– w Opolu, start marszu już 2 października – godz.13.00 – PLAC WOLNOŚCI (pod pomnikiem).

Festiwal odbywać się będzie po raz pierwszy pod wspólnym logo. Organizatorzy i koordynatorzy Festiwalu przygotowali wiele atrakcji dla uczestników.

Wszystkie informacje na bieżąco zamieszczane są na stronie marszniemilczenia.pl oraz na

POLECAMY!