Casting do nowego serialu TVP! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Casting do nowego serialu TVP!

Casting do nowego serialu TVP!

Telewizja Polska już w tę sobotę rozpoczyna poszukiwania nowych talentów! Zobacz w jakim serialu może zagrać ktoś z twoich bliskich!

Telewizja Polska już w tę sobotę rozpoczyna poszukiwania nowych talentów! Zobacz w jakim serialu może zagrać ktoś z twoich bliskich!

15 października rusza casting do nowego serialu TVP2 „Ja to mam szczęście”. Poszukiwane są dziewczynki w wieku 5 – 15 lat do ról: 14-letniej Eli i 8-letniej Zosi.

Przesłuchania rozpoczną się o godz. 9.00 i trwać będą do godz. 14.00 w gmachu Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17, blok „F”. Film nie może przekraczać 30 sekund. Dla osób, które nie będą mogły przyjechać tego dnia do Warszawy, został uruchomiony casting internetowy

„Ja to mam szczęście” to kolejny serial twórców „rodzinki.pl” . Będzie to serial komediowy pokazujący losy pięcioosobowej rodziny. Akcja rozgrywa się głownie w kuchni – miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są tematy codzienne, czasami komiczne, czasami tragiczne, gdzie się plotkuje przy kawie lub wypłakuje przy tabliczce czekolady. W rodzinie rządzi twardą ręką Joanna, z zawodu pielęgniarka. Jej obecny mąż Jerzy, oddany bezgranicznie i zakochany po uszy, pracuje jako developer.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej

ZAPRASZAMY!