The Voice of Poland NEWS w Radiu Złote Przeboje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > The Voice of Poland NEWS w Radiu Złote Przeboje

The Voice of Poland NEWS w Radiu Złote Przeboje

Tylko w Radiu Złote Przeboje, codziennie o 19:15 do samego finału, usłyszycie newsy zza kulis największego show w Polsce!

Tylko w Radiu Złote Przeboje, codziennie o 19:15 do samego finału, usłyszycie newsy zza kulis największego show w Polsce!

Etap 1, czyli przesłuchania w ciemno mamy już za sobą.

Czterech Trenerów, cztery różne muzyczne osobowości Staną do walki o to, by odnaleźć najlepszy głos w Polsce. 150 wybitnie utalentowanych osób z całej Polski, wyłonionych za pomocą wyjątkowej aplikacji w internecie oraz wybranych przez specjalistów z branży muzycznej, zmierzy się na etapie „Przesłuchań w ciemno”.

Właśnie rozpoczęliśmy etap 2, czyli bitwę!

Po tym etapie, na wielkim ringu rozpocznie się „Bitwa”. Uczestnicy programu zmierzą się w duetach z kolegami z tej samej drużyny. Trenerzy będą musieli zdecydować, który z ich podopiecznych opuści program. W „Dogrywce” poznamy ostateczny skład uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

Przed nami etap 3 – Live shows!

Codziennie o 19:15, aż do samego finału na antenie Radia Złote Przeboje usłyszycie The Voice of Poland NEWS, czyli najświeższe informacje o programie, prezentować będzie Agnieszka Kasprzyk!