Weekend z Bryanem Adamsem w Radiu Złote Przeboje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weekend z Bryanem Adamsem w Radiu Złote Przeboje

Weekend z Bryanem Adamsem w Radiu Złote Przeboje

Już w najbliższy weekend do Radia Złote Przeboje zawita kanadyjski artysta Bryan Adams.

Już w najbliższy weekend do Radia Złote Przeboje zawita kanadyjski artysta Bryan Adams.

Każdy dobrze zna jego największe przeboje takie jak „Summer Of ’69 '” czy „All For Love ” z gościnnym udziałem Stinga i Roda Stewarta. Sprzedał ponad 70 milionów płyt na całym świecie. Jest zdobywcą wielu nagród Grammy i MTV.

Jako szesnastolatek porzucił szkołę żeby w 1975 roku zacząć nagrywać album „If Wishes Were Horses” z zespołem Sweeney Todd . Razem z nimi wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową. Momentem przełomowym w życiu młodego Bryana było odejście z zespołu i podpisanie kontraktu z wytwórnią A&M Records. Od tego momentu nagrał 10 albumów studyjnych, 5 płyt koncertowych oraz 5 komplikacji z największymi przebojami artysty. Do jego przełomowych płyt zaliczymy Cuts Like A Knife z 1983 roku, Reckless 1984 czy Waking Up The Neighbours z 1991.

Już w ten weekend tylko w Radiu Złote Przeboje usłyszymy największe przeboje artysty, poznamy historię legendy muzyki oraz dowiemy się ciekawych rzeczy z jego życia. Dodatkowo konkurs w trakcie którego do wygrania będzie płyta Bare Bones , która została zarejestrowana podczas koncertów na żywo.