Wybierz gwiazdę nadchodzącego weekendu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wybierz gwiazdę nadchodzącego weekendu!

Wybierz gwiazdę nadchodzącego weekendu!

Nadchodzi nowy tydzień, ale my już myślimy o kolejnym weekendzie. Kogo tym razem chcecie usłyszeć? Głosujcie na gwiazdę weekendu w Radiu Złote Przeboje!

Nadchodzi nowy tydzień, ale my już myślimy o kolejnym weekendzie. Kogo tym razem chcecie usłyszeć? Głosujcie na gwiazdę weekendu w Radiu Złote Przeboje!

Tradycyjnie oddajemy w wasze ręce decyzję o tym, kto będzie gwiazdą weekendu w Radiu Złote Przeboje! Wybierzcie osobę, która gościć będzie na antenie przez cały weekend. O głosy walczą największe gwiazdy nie tylko polskiej estrady!

Rod Steward – brytyjski wokalista pop, rock. Jego melodyjny głos znamy z wielu ballad, m.in. „Sailing” czy „When I Need You”. Występował również w Polsce.

Kayah – polska artystka swoim barwnym i mocnym głosem czaruje nas od 1996 roku. Znana ze współpracy z Goranem Bregoviciem, Krzysztofem Kiljańskim a nawet Cesarią Evorą. Najbardziej znane hity to: „Supermenka”, „Testosteron” czy ostatnio piosenka „Za późno”.

Boney M – spektakularna grupa z Niemiec, odniosła sukces w latach 70. znana przede wszystkim z hitu disco „Daddy Cool”

O.M.D – brytyjski zespół Orchestral Manoeuvres in the Dark, w skrócie nazywany OMD znany z dwóch przebojów „Sailing on the Seven Seas” i „Pandora’s Box”.

Celine Dion – czarująca Kanadyjka, znana z tytułowej piosenki do filmu „Titanic” czy piosenek takich, jak: „I’m Alive” czy „A New Day Has Come”.

Kto zostanie gwiazdą weekendu w Radiu Złote Przeboje? Wszystko zależy od Was!

GŁOSUJCIE!